Оплата онлайн

Шановні відвідувачі та користувачі сайту! Розпочав роботу оновлений сайт Нотаріальної палати України! Звертаємо увагу, що веб-адреса сайту НЕ ЗМІНИЛАСЯ !!! NPU.IN.UA – АКТУАЛЬНА ВЕРСІЯ САЙТУ! OLD.NPU.IN.UA – ПОПЕРЕДНЯ ВЕРСІЯ САЙТУ При переході на актуальну версію сайту - перевірте посилання в адресному рядку http://npu.in.ua    Відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області 28 лютого 2017 року спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області було підведено підсумки роботи державних та приватних нотаріусів Одеської області за 2016 рік, та обговорено результати цільової перевірки Головного територіального управління юстиції в Одеській області з питань дотримання вимог Закону України « Про нотаріат».   Після наради відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області проведено  загальні збори нотаріусів.   На загальних зборах Головою Відділення Левенець Т.П. підведено підсумки роботи за 2016 рік, обговорені питання щодо взаємодії нотаріуса з представниками ЗМІ. Дообрано членів правління Відділення до основного складу. Обрано кандидатури   до складу Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату та до складу Комісії з питань складання іспиту із спадкового права посадовими особами органів місцевого самоврядування, уповноваженими на вчинення нотаріальних дій та розглянуті інші питання.   Після закінчення загальних зборів нотаріусів Одеської області Нотаріальною палатою України  проведено безкоштовний семінар, за рахунок членських внесків до НПУ на тему:    1. «Новели та проблемні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно» —доповідач Лещенко Анатолій Олексійович, заступник директора департаменту — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України   2. «Проблемні питання оформлення спадщини у нотаріальній практиці. Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності» — доповідач Шапченко Марія Іванівна, завідувач Шістнадцятої київської державної нотаріальної контори.Всі учасники семінару отримали сертифікати про підвищення професійного рівня.   Нотаріуси, у яких відсутня заборгованість по сплаті членських внесків, отримали збірник «Єдина нотаріальна практика: методичні рекомендації, правові позиції за 2016 рік».  За інформацією відділення НПУ в Одеській області Експертом від Нотаріальної палати України на VI Всеукраїнському форумі ААУ «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 15 березня 2017 року,  виступить приватний нотаріус Людмила Садихова  В зв‘язку із технічними проблемами та збоями у роботі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, які виникають протягом останніх робочих днів, на численні звернення нотаріусів повідомляємо, що Нотаріальною палатою України отримано інформацію від Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Список зареєстрованих нотаріусів на семінар 16.03.2017, що відбудеться в м. Кропивницькому.

Нотаріат України

ШАНОВНІ ДРУЗІ!
Пропонуємо вашій увазі офіційне періодичне видання
Нотаріальної палати України – Всеукраїнський науково-практичний щомісячний журнал «Нотаріат України».

Журнал заснований у 2013 році. У «Нотаріаті України» широко висвітлюються питання, пов’язані з функціонуванням вітчизняного інституту нотаріату. На його сторінках друкуються актуальні матеріали, присвячені нотаріальній діяльності, які цікаві не тільки молодим, а й досвідченим нотаріусам, юристам, правознавцям. Зокрема великий інтерес і схвальні відгуки отримали цикл статей, присвячених перспективі впровадження медіації в Україні, матеріали про особливості проведення судово-почеркознавчих експертиз нотаріальних документів тощо. У змістовних інтерв’ю з провідними нотаріусами нашої країни розкриваються проблеми розвитку нотаріату, визначаються шляхи їх вирішення.

У наступному році редакція журналу планує на сторінках періодичного видання розміщати нарівні із теоретичними статтями більше матеріалів практичного характеру.

Чотири рази на рік разом із журналом «Нотаріат України» передплатники отримуватимуть додаток до нього – «Бюлетень нотаріальної практики» з методичними та практичними рекомендаціями, які готуватимуть члени Комісії з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності Нотаріальної палати України.

Основні рубрики журналу "Нотаріат України": «Актуальне інтерв’ю», «Теорія розвитку нотаріату», «Правозастосовна практика», «Актуальні проблеми розвитку нотаріату», «Міжнародний досвід», «Історія розвитку нотаріату», «Офіційна інформація», «Фахівець рекомендує», «Події та коментарі».

Будемо вдячні, якщо ви приєднаєтеся до нашої команди професіоналів і братимете активну участь у створенні періодичного видання. Надсилайте ваші пропозиції щодо вдосконалення часопису, нам важлива ваша оцінка стилю та форми, повноти й точності викладених матеріалів. Тільки так ми зможемо дізнатись, наскільки правильним є той шлях, що ми обрали. Сподіваємося, що ви станете дописувачами нашого видання. Ви матимете змогу висвітлювати питання, пов’язані з функціонуванням вітчизняного інституту нотаріату, аналізувати та коментувати чинні нормативно-правові акти, знайомити читачів з життям нотаріальної спільноти вашого регіону.

Розповсюдження: Україна (передплата   через редакцію, передплатні агенції).
Періодичність виходу журналу: десять разів на рік (№№ 1-2 – подвійний, №№ 7-8 – подвійний).
Періодичність виходу додатку до журналу «Бюлетень нотаріальної практики»: чотири рази на рік.
Мова: українська та російська.

Вартість передплати становить 996 гривень на рік без ПДВ та 498 гривень на півроку без ПДВ.

Для передплати журналу «Нотаріат України» з додатком до нього «Бюлетень нотаріальної практики» на 2015 рік треба перерахувати кошти на розрахунковий рахунок дочірнього підприємства "ІНФОРМАЦІЙНО-ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР УКРАЇНСЬКОГО НОТАРІАТУ", № 26007425299 в АТ "Райффайзен Банк Аваль" м. Києва, МФО 380805, ЄДРПОУ 23704086 з призначенням платежу: Передплата за журнал «Нотаріат України» з додатками на 2015 рік без ПДВ.

Приватним нотаріусам обов’язково вказувати П.І.Б. та номер свідоцтва на право зайняття нотаріальною діяльністю.
Державним нотаріальним конторам обов’язково вказувати код нотаріальної контори.
Фізичним особам обов’язково вказувати П.І.Б., адресу доставки журналу та номер контактного телефону.

Квитанція для передплати журналу "Нотаріат України"

Довідки за телефонами: (044) 230-72-81.

Кількість переглядів: 11756
Середа, 19 лютий 2014, 13:25