Оплата онлайн

Шановні відвідувачі та користувачі сайту! Розпочав роботу оновлений сайт Нотаріальної палати України! Звертаємо увагу, що веб-адреса сайту НЕ ЗМІНИЛАСЯ !!! NPU.IN.UA – АКТУАЛЬНА ВЕРСІЯ САЙТУ! OLD.NPU.IN.UA – ПОПЕРЕДНЯ ВЕРСІЯ САЙТУ При переході на актуальну версію сайту - перевірте посилання в адресному рядку http://npu.in.ua    Відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області 28 лютого 2017 року спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області було підведено підсумки роботи державних та приватних нотаріусів Одеської області за 2016 рік, та обговорено результати цільової перевірки Головного територіального управління юстиції в Одеській області з питань дотримання вимог Закону України « Про нотаріат».   Після наради відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області проведено  загальні збори нотаріусів.   На загальних зборах Головою Відділення Левенець Т.П. підведено підсумки роботи за 2016 рік, обговорені питання щодо взаємодії нотаріуса з представниками ЗМІ. Дообрано членів правління Відділення до основного складу. Обрано кандидатури   до складу Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату та до складу Комісії з питань складання іспиту із спадкового права посадовими особами органів місцевого самоврядування, уповноваженими на вчинення нотаріальних дій та розглянуті інші питання.   Після закінчення загальних зборів нотаріусів Одеської області Нотаріальною палатою України  проведено безкоштовний семінар, за рахунок членських внесків до НПУ на тему:    1. «Новели та проблемні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно» —доповідач Лещенко Анатолій Олексійович, заступник директора департаменту — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України   2. «Проблемні питання оформлення спадщини у нотаріальній практиці. Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності» — доповідач Шапченко Марія Іванівна, завідувач Шістнадцятої київської державної нотаріальної контори.Всі учасники семінару отримали сертифікати про підвищення професійного рівня.   Нотаріуси, у яких відсутня заборгованість по сплаті членських внесків, отримали збірник «Єдина нотаріальна практика: методичні рекомендації, правові позиції за 2016 рік».  За інформацією відділення НПУ в Одеській області Експертом від Нотаріальної палати України на VI Всеукраїнському форумі ААУ «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 15 березня 2017 року,  виступить приватний нотаріус Людмила Садихова  В зв‘язку із технічними проблемами та збоями у роботі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, які виникають протягом останніх робочих днів, на численні звернення нотаріусів повідомляємо, що Нотаріальною палатою України отримано інформацію від Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Список зареєстрованих нотаріусів на семінар 16.03.2017, що відбудеться в м. Кропивницькому.

НПУ в МСЛН

9 жовтня 2013 року Асамблеєю нотаріатів – членів МСЛН було ухвалено рішення про прийняття України до лав Міжнародного Союзу Нотаріату.

Того ж дня на урочистому засіданні XXVII Міжнародного Конгресу МСЛН президент НПУ принесла урочисту присягу, а делегації України у складі 15 нотаріусів з м. Києва, Запорізької, Дніпропетровської, Одеської, Черкаської, Донецької, Тернопільської областей був вручений прапор МСЛН як доказ повноправного членства в цій авторитетній міжнародній організації, представленій, зокрема, в Раді Європи та Європарламенті, Комісії європейських співтовариств, Організації Об’єднаних Націй, Світовій організації торгівлі, Міжнародному союзі адвокатів, Міжнародній асоціації суддів та інших світових організаціях.

Представляючи український нотаріат, Президент МСЛН п. Жан-Поль Декор особливо відзначив досягнення і позитивні результати реформування нотаріальної системи України. Ми стали рівноправними партнерами у світовому нотаріальному співтоваристві завдяки спільній, узгодженій та налагодженій співпраці Нотаріальної палати України та Міністерства юстиції України.

Зі вступом до лав МСЛН український нотаріат та НПУ як орган професійного самоврядування набувають статусу суб’єкта міжнародних відносин. Крім того, членство в МСЛН додає авторитету українському нотаріату. НПУ, як це передбачено Статутом МСЛН, має право на всебічну підтримку та допомогу в зміцненні та розвитку, отриманні висновків та рекомендацій з тих чи інших питань нотаріальної діяльності, право брати участь у роботі органів МСЛН та створених ним робочих груп, залучати експертів для участі в законопроектній роботі, здійснювати обмін досвідом з колегами з інших країн, брати участь у наукових дослідженнях та інших заходах.

Кількість переглядів: 3607
Понеділок, 23 грудень 2013, 13:07