Оплата онлайн

Шановні відвідувачі та користувачі сайту! Розпочав роботу оновлений сайт Нотаріальної палати України! Звертаємо увагу, що веб-адреса сайту НЕ ЗМІНИЛАСЯ !!! NPU.IN.UA – АКТУАЛЬНА ВЕРСІЯ САЙТУ! OLD.NPU.IN.UA – ПОПЕРЕДНЯ ВЕРСІЯ САЙТУ При переході на актуальну версію сайту - перевірте посилання в адресному рядку http://npu.in.ua    Відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області 28 лютого 2017 року спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області було підведено підсумки роботи державних та приватних нотаріусів Одеської області за 2016 рік, та обговорено результати цільової перевірки Головного територіального управління юстиції в Одеській області з питань дотримання вимог Закону України « Про нотаріат».   Після наради відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області проведено  загальні збори нотаріусів.   На загальних зборах Головою Відділення Левенець Т.П. підведено підсумки роботи за 2016 рік, обговорені питання щодо взаємодії нотаріуса з представниками ЗМІ. Дообрано членів правління Відділення до основного складу. Обрано кандидатури   до складу Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату та до складу Комісії з питань складання іспиту із спадкового права посадовими особами органів місцевого самоврядування, уповноваженими на вчинення нотаріальних дій та розглянуті інші питання.   Після закінчення загальних зборів нотаріусів Одеської області Нотаріальною палатою України  проведено безкоштовний семінар, за рахунок членських внесків до НПУ на тему:    1. «Новели та проблемні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно» —доповідач Лещенко Анатолій Олексійович, заступник директора департаменту — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України   2. «Проблемні питання оформлення спадщини у нотаріальній практиці. Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності» — доповідач Шапченко Марія Іванівна, завідувач Шістнадцятої київської державної нотаріальної контори.Всі учасники семінару отримали сертифікати про підвищення професійного рівня.   Нотаріуси, у яких відсутня заборгованість по сплаті членських внесків, отримали збірник «Єдина нотаріальна практика: методичні рекомендації, правові позиції за 2016 рік».  За інформацією відділення НПУ в Одеській області Експертом від Нотаріальної палати України на VI Всеукраїнському форумі ААУ «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 15 березня 2017 року,  виступить приватний нотаріус Людмила Садихова  В зв‘язку із технічними проблемами та збоями у роботі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, які виникають протягом останніх робочих днів, на численні звернення нотаріусів повідомляємо, що Нотаріальною палатою України отримано інформацію від Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Список зареєстрованих нотаріусів на семінар 16.03.2017, що відбудеться в м. Кропивницькому.

НОТАРІУСИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІБРАЛИСЯ В РАМКАХ ЧЕРГОВОГО СЕМІНАРУ

Для нотаріальної спільноти Запорізької області 23 лютого було проведено черговий семінар. В ході заходу були розглянуті основні  питання з організації роботи установ нотаріату. Крім того, на семінарі проаналізували роботу за 2016 рік, озвучили основні позитивні моменти та обговорили проблемні питання.
Серед основних спікерів заходу буди: Сергій Нікітенко - заступник  начальника Головного територіального управління юстиції з питань  державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Юлія Скочко - директор Запорізької філії Державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, Людмила Масловець - голова відділення Нотаріальної палати України у Запорізькій області, а також Наталія Лєміш – начальник відділу з питань нотаріату ГТУЮ у Запорізькій області та Марія Кулішова -  начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.
       Після закінчення семінару відбулися збори відділення НПУ.
   На зборах були присутні 124 нотаріуса. Голова відділення Людмила Масловець прозвітувала  про роботу відділення у 2016 році. Також були розглянули питання про стан сплати  членських внесків нотаріусів до НПУ, попередили боржників про те, що у разі непогашення заборгованості до 1 квітня, Правління буде запрошувати їх на засідання і вирішувати питання про передачу  до розгляду на  Раду та комісію з питань професійної етики.
   За порядком денним було проведено обрання кандидатів до Вищої кваліфаційноі комісії з питань нотаріату та Комісіі з питань складання іспиту із спадкового права посадовими особами органів місцевого самоврядування, уповноваженими на вчинення нотаріальних дій. Більшістю голосів обрано  Філіпову Ларису Петрівну та Процюк Наталію Петрівну відповідно.
До ревізійної комісії НПУ від відділення обрано 
 Цекеєву Ірину Олександрівну.

Інформація надана відділенням НПУ у Запорізькій області

Кількість переглядів: 1128
Понеділок, 27 лютий 2017, 08:22