Оплата онлайн

Шановні відвідувачі та користувачі сайту! Розпочав роботу оновлений сайт Нотаріальної палати України! Звертаємо увагу, що веб-адреса сайту НЕ ЗМІНИЛАСЯ !!! NPU.IN.UA – АКТУАЛЬНА ВЕРСІЯ САЙТУ! OLD.NPU.IN.UA – ПОПЕРЕДНЯ ВЕРСІЯ САЙТУ При переході на актуальну версію сайту - перевірте посилання в адресному рядку http://npu.in.ua    Відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області 28 лютого 2017 року спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області було підведено підсумки роботи державних та приватних нотаріусів Одеської області за 2016 рік, та обговорено результати цільової перевірки Головного територіального управління юстиції в Одеській області з питань дотримання вимог Закону України « Про нотаріат».   Після наради відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області проведено  загальні збори нотаріусів.   На загальних зборах Головою Відділення Левенець Т.П. підведено підсумки роботи за 2016 рік, обговорені питання щодо взаємодії нотаріуса з представниками ЗМІ. Дообрано членів правління Відділення до основного складу. Обрано кандидатури   до складу Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату та до складу Комісії з питань складання іспиту із спадкового права посадовими особами органів місцевого самоврядування, уповноваженими на вчинення нотаріальних дій та розглянуті інші питання.   Після закінчення загальних зборів нотаріусів Одеської області Нотаріальною палатою України  проведено безкоштовний семінар, за рахунок членських внесків до НПУ на тему:    1. «Новели та проблемні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно» —доповідач Лещенко Анатолій Олексійович, заступник директора департаменту — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України   2. «Проблемні питання оформлення спадщини у нотаріальній практиці. Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності» — доповідач Шапченко Марія Іванівна, завідувач Шістнадцятої київської державної нотаріальної контори.Всі учасники семінару отримали сертифікати про підвищення професійного рівня.   Нотаріуси, у яких відсутня заборгованість по сплаті членських внесків, отримали збірник «Єдина нотаріальна практика: методичні рекомендації, правові позиції за 2016 рік».  За інформацією відділення НПУ в Одеській області Експертом від Нотаріальної палати України на VI Всеукраїнському форумі ААУ «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 15 березня 2017 року,  виступить приватний нотаріус Людмила Садихова  В зв‘язку із технічними проблемами та збоями у роботі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, які виникають протягом останніх робочих днів, на численні звернення нотаріусів повідомляємо, що Нотаріальною палатою України отримано інформацію від Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Список зареєстрованих нотаріусів на семінар 16.03.2017, що відбудеться в м. Кропивницькому.

Розширення повноважень нотаріусів в світлі реформування органів юстиції

З нагоди Святкування професійного свята – Дня нотаріату України – Головним територіальним управлінням юстиції в Дніпропетровській області спільно із Відділенням Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області на базі Університету митної справи та фінансів, 02 вересня 2015 року проведено Юридичний Форум на тему:

«Розширення повноважень нотаріусів в світлі реформування органів юстиції»

Спікерами форуму виступили:

Л.К. Маньковський – Начальник Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області

Г.Л. Кохан – Віце-президент Нотаріальної палати України, Голова Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області

О.В. Захарова – Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області

А.С. Пономарьов - Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області

Теми доповідей:

  1. Реформування органів юстиції України.
  2. Здобутки українського нотаріату – представника нотаріату латинського типу.
  3. Розширення повноважень нотаріусів у виконанні ними функцій Державного реєстратора.
  4. Реформування Державної реєстраційної служби України.

До участі у Форумі були запрошені депутати, нотаріуси, посадові особи органів державної влади й управління, представники юридичних професій, представники засобів масової інформації, студенти юридичних ВУЗів.

Народний депутат України Шипко Андрій Федорович, юрист за першою освітою, привітав учасників форуму та прийняв участь у нагородженні нотаріусів області з нагоди Дня нотаріату.

Правозахисна група «СІЧ», в особі адвокатів, голови Правління Оксани Томчук та Члена правління Погосяна Віталія, ініціювала нагородження дніпропетровських нотаріусів-волонтерів з нагоди професійного свята, які приймають активну участь у допомозі воїнам АТО та пораненим бійцям.

У роботі форуму також прийняла участь заступник Голови обласної організації партії «Українське об'єднання патріотів» Анастасія Староскольцева, яка привітала всіх учасників від імені народного депутата України пана Філатова Бориса Альбертовича, який передав для колег по юридичному цеху пам'ятні сувеніри на честь професійного свята.

Всіма виступаючими було зазначено, що інститут нотаріату має дуже високу суспільну довіру завдяки високій відповідальності кожного нотаріуса, чесній і самовідданій праці, спрямованій на захист прав та інтересів людини.

Кількість переглядів: 2911
Вівторок, 08 вересень 2015, 13:27