Оплата онлайн

Шановні відвідувачі та користувачі сайту! Розпочав роботу оновлений сайт Нотаріальної палати України! Звертаємо увагу, що веб-адреса сайту НЕ ЗМІНИЛАСЯ !!! NPU.IN.UA – АКТУАЛЬНА ВЕРСІЯ САЙТУ! OLD.NPU.IN.UA – ПОПЕРЕДНЯ ВЕРСІЯ САЙТУ При переході на актуальну версію сайту - перевірте посилання в адресному рядку http://npu.in.ua    Відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області 28 лютого 2017 року спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області було підведено підсумки роботи державних та приватних нотаріусів Одеської області за 2016 рік, та обговорено результати цільової перевірки Головного територіального управління юстиції в Одеській області з питань дотримання вимог Закону України « Про нотаріат».   Після наради відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області проведено  загальні збори нотаріусів.   На загальних зборах Головою Відділення Левенець Т.П. підведено підсумки роботи за 2016 рік, обговорені питання щодо взаємодії нотаріуса з представниками ЗМІ. Дообрано членів правління Відділення до основного складу. Обрано кандидатури   до складу Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату та до складу Комісії з питань складання іспиту із спадкового права посадовими особами органів місцевого самоврядування, уповноваженими на вчинення нотаріальних дій та розглянуті інші питання.   Після закінчення загальних зборів нотаріусів Одеської області Нотаріальною палатою України  проведено безкоштовний семінар, за рахунок членських внесків до НПУ на тему:    1. «Новели та проблемні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно» —доповідач Лещенко Анатолій Олексійович, заступник директора департаменту — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України   2. «Проблемні питання оформлення спадщини у нотаріальній практиці. Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності» — доповідач Шапченко Марія Іванівна, завідувач Шістнадцятої київської державної нотаріальної контори.Всі учасники семінару отримали сертифікати про підвищення професійного рівня.   Нотаріуси, у яких відсутня заборгованість по сплаті членських внесків, отримали збірник «Єдина нотаріальна практика: методичні рекомендації, правові позиції за 2016 рік».  За інформацією відділення НПУ в Одеській області Експертом від Нотаріальної палати України на VI Всеукраїнському форумі ААУ «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 15 березня 2017 року,  виступить приватний нотаріус Людмила Садихова  В зв‘язку із технічними проблемами та збоями у роботі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, які виникають протягом останніх робочих днів, на численні звернення нотаріусів повідомляємо, що Нотаріальною палатою України отримано інформацію від Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Список зареєстрованих нотаріусів на семінар 16.03.2017, що відбудеться в м. Кропивницькому.

ЛЮДМИЛА САДИХОВА ВИСТУПИТЬ ДОПОВІДАЧЕМ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ ААУ З ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ "КИЇВСЬКА ВЕСНА"

 

На запрошення Асоціації адвокатів України Нотаріальна палата України візьме участь у VI Всеукраїнському форумі ААУ «КИЇВСЬКА ВЕСНА» в якості експерта з питань спадкового права.
Доповідачем на сесії 3А "Спадкове право: одвічні питання теорії та практики" виступить доповідачем на тему: "Особливості посвідчення та спадкування за заповітом подружжя. Спадковий договір" Людмила Садихова, член Нотаріальної палати України, приватний нотаріус.

Серед доповідачів: 

Гія Гецадзе, заступник Міністра юстиції України;
Михайло Гультай, суддя Конституційного Суду України, доктор юридичних наук; 
Олексій Бринцев, к.ю.н., доцент,  Заступник голови Господарського суду Харківської області; 
Сергій Шкляр, Заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби; 
Георгій Логвинський, Віце-Президент ПАРЄ, народний депутат України, Заслужний юрист України; 
Леся Дубчак, адвокат, член Правління ААУ, к.ю.н., керуючий партнер Юридичного бюро «Лесі Дубчак», член КДКА  м. Києва, 
Людмила Копишинська, психолог; 
Ганна Гаро, адвокат, к.ю.н., керівник ТОВ «Юридичне агентство Ганни Гаро»; 
Олександр Олійник
, адвокат, Партнер АБ «Олійник і Партнери», Голова Хмельницького відділення ААУ; 
Ольга Лепіхіна, юрист ЮФ «Астерс»; 
Іван Староста, адвокат, партнер  Адвокатського об’єднання «Клочков та партнери»;
Катерина Нікітюк, адвокат АО  «Міллер»;
Людмила Садихова, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, член Нотаріальної палати України; 
Максим Олексіюк, партнер, адвокат «КМ Партнери»; 
Юлія Курило, член Правління ААУ, партнер Адвокатського об’єднання «SK GROUP», адвокат; 
Ірина Педь, керуючий партнер, засновник ТОВ «Експертна група S&D», Доктор економічних наук,  Магістр міжнародного права; 
Цукур Артем, партнер юридичної компанії Elite Consult Group; 
Вікторія Негода, помічник адвоката, Адвокатське об'єднання «Юридичне об'єднання «ФЕМІДА»; 
Олександр Онуфрієнко, радник, керівник практики приватних клієнтів ЮФ «Lavrynovych & Partners Law Firm»; 
Артур Мартиненко, Партнер компанії «Force & Right Legal Group», старший юрист; 
Олександр Дроздов, Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Президент Спілки адвокатів України; 
Ярослав Лисенко, адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Адвокатська сім’я Лисенко»; 
Катерина Меркулова, провідний юрисконсульт Медичної корпорації «Артеріум»; 
Станіслав Скрипник, адвокат, Виконавчий партнер ЮФ «Лавринович і Партнери»; 
Регіна Гусейнова, адвокат, медіатор; 
Луїза  Романадзе, медіатор, адвокат, кандидат юридичних наук, завідувач кафедри правознавства Одеського національного економічного університету, доцент кафедри господарського права і процесу Національного університету «Одеська юридична академія»; 
Анна Ющак, адвокат, к.ю.н; 
Микола Бойко, професор, лікар-сексолог- андролог.

 Форум покликаний створити платформу для обговорення нагальних проблем, що виникають під час здійснення представництва у цивільних та господарських справах, обговорити проблемні питання в сфері сімейного, спадкового, договірного та корпоративного права, захисту права власності та інших речових прав, обговорити очікування та перші результати системних реформ, розпочатих в 2016 році.
 Метою проведення форуму є створення майданчика для професійного спілкування, обміну знаннями, досвідом, ідеями та ініціативами, а також для поглиблення знань та навичок для адвокатів, практикуючих юристів, корпоративних юристів та суддів тощо.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗАХІД

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА

 

Кількість переглядів: 1626
П'ятниця, 10 березень 2017, 13:03