Оплата онлайн

Шановні відвідувачі та користувачі сайту! Розпочав роботу оновлений сайт Нотаріальної палати України! Звертаємо увагу, що веб-адреса сайту НЕ ЗМІНИЛАСЯ !!! NPU.IN.UA – АКТУАЛЬНА ВЕРСІЯ САЙТУ! OLD.NPU.IN.UA – ПОПЕРЕДНЯ ВЕРСІЯ САЙТУ При переході на актуальну версію сайту - перевірте посилання в адресному рядку http://npu.in.ua    Відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області 28 лютого 2017 року спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області було підведено підсумки роботи державних та приватних нотаріусів Одеської області за 2016 рік, та обговорено результати цільової перевірки Головного територіального управління юстиції в Одеській області з питань дотримання вимог Закону України « Про нотаріат».   Після наради відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області проведено  загальні збори нотаріусів.   На загальних зборах Головою Відділення Левенець Т.П. підведено підсумки роботи за 2016 рік, обговорені питання щодо взаємодії нотаріуса з представниками ЗМІ. Дообрано членів правління Відділення до основного складу. Обрано кандидатури   до складу Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату та до складу Комісії з питань складання іспиту із спадкового права посадовими особами органів місцевого самоврядування, уповноваженими на вчинення нотаріальних дій та розглянуті інші питання.   Після закінчення загальних зборів нотаріусів Одеської області Нотаріальною палатою України  проведено безкоштовний семінар, за рахунок членських внесків до НПУ на тему:    1. «Новели та проблемні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно» —доповідач Лещенко Анатолій Олексійович, заступник директора департаменту — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України   2. «Проблемні питання оформлення спадщини у нотаріальній практиці. Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності» — доповідач Шапченко Марія Іванівна, завідувач Шістнадцятої київської державної нотаріальної контори.Всі учасники семінару отримали сертифікати про підвищення професійного рівня.   Нотаріуси, у яких відсутня заборгованість по сплаті членських внесків, отримали збірник «Єдина нотаріальна практика: методичні рекомендації, правові позиції за 2016 рік».  За інформацією відділення НПУ в Одеській області Експертом від Нотаріальної палати України на VI Всеукраїнському форумі ААУ «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 15 березня 2017 року,  виступить приватний нотаріус Людмила Садихова  В зв‘язку із технічними проблемами та збоями у роботі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, які виникають протягом останніх робочих днів, на численні звернення нотаріусів повідомляємо, що Нотаріальною палатою України отримано інформацію від Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Список зареєстрованих нотаріусів на семінар 16.03.2017, що відбудеться в м. Кропивницькому.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, що спрямований на вдосконалення соціального захисту самозайнятих осіб

   07  березня за ініціативою народного депутата України Андрія Помазанова в парламенті зареєстровано проект Закону № 6165 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму реалізації права на соціальний захист фізичними особами-підприємцями та особами, що забезпечують себе роботою самостійно», який став результатом плідної роботи та тісної співпраці народного депутата з Нотаріальною палатою України.
  Нормативним документом передбачається внести зміни, які спрямовані на приведення у відповідність Законів України «Основи законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо переліку осіб, які є платниками єдиного внеску, врегулювання питання стосовно механізму виплати допомоги у зв’язку з втратою працездатності та права на відпочинок, сплати ЄСВ особами пенсійного віку тощо.
   У пояснювальній записці до законопроекту зазначено про необхідність його прийняття з метою забезпечення фізичних осіб - підприємців, в тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, та осіб, що забезпечують себе роботою самостійно, в тому числі нотаріусів, реалізувати право на соціальний захист та право на відпочинок, які закріплені чинними актами національного законодавства, однак не мають механізму реалізації; забезпечення конституційних гарантій захисту прав само зайнятих осіб, які є пенсіонерами за віком або інвалідами, та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу;  усунення окремих недоліків законодавчих конструкцій, що спричиняють юридичну невизначеність на практиці.
   Автори нормативного документа сподіваються на швидке проходження законопроекту при розгляді у профільних комітетах та підтримку народних депутатів України при його розгляді на пленарному засіданні.

Кількість переглядів: 1751
Четвер, 09 березень 2017, 10:04