Оплата онлайн

Шановні відвідувачі та користувачі сайту! Розпочав роботу оновлений сайт Нотаріальної палати України! Звертаємо увагу, що веб-адреса сайту НЕ ЗМІНИЛАСЯ !!! NPU.IN.UA – АКТУАЛЬНА ВЕРСІЯ САЙТУ! OLD.NPU.IN.UA – ПОПЕРЕДНЯ ВЕРСІЯ САЙТУ При переході на актуальну версію сайту - перевірте посилання в адресному рядку http://npu.in.ua    Відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області 28 лютого 2017 року спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області було підведено підсумки роботи державних та приватних нотаріусів Одеської області за 2016 рік, та обговорено результати цільової перевірки Головного територіального управління юстиції в Одеській області з питань дотримання вимог Закону України « Про нотаріат».   Після наради відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області проведено  загальні збори нотаріусів.   На загальних зборах Головою Відділення Левенець Т.П. підведено підсумки роботи за 2016 рік, обговорені питання щодо взаємодії нотаріуса з представниками ЗМІ. Дообрано членів правління Відділення до основного складу. Обрано кандидатури   до складу Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату та до складу Комісії з питань складання іспиту із спадкового права посадовими особами органів місцевого самоврядування, уповноваженими на вчинення нотаріальних дій та розглянуті інші питання.   Після закінчення загальних зборів нотаріусів Одеської області Нотаріальною палатою України  проведено безкоштовний семінар, за рахунок членських внесків до НПУ на тему:    1. «Новели та проблемні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно» —доповідач Лещенко Анатолій Олексійович, заступник директора департаменту — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України   2. «Проблемні питання оформлення спадщини у нотаріальній практиці. Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності» — доповідач Шапченко Марія Іванівна, завідувач Шістнадцятої київської державної нотаріальної контори.Всі учасники семінару отримали сертифікати про підвищення професійного рівня.   Нотаріуси, у яких відсутня заборгованість по сплаті членських внесків, отримали збірник «Єдина нотаріальна практика: методичні рекомендації, правові позиції за 2016 рік».  За інформацією відділення НПУ в Одеській області Експертом від Нотаріальної палати України на VI Всеукраїнському форумі ААУ «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 15 березня 2017 року,  виступить приватний нотаріус Людмила Садихова  В зв‘язку із технічними проблемами та збоями у роботі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, які виникають протягом останніх робочих днів, на численні звернення нотаріусів повідомляємо, що Нотаріальною палатою України отримано інформацію від Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Список зареєстрованих нотаріусів на семінар 16.03.2017, що відбудеться в м. Кропивницькому.

Фонд допомоги нотаріусам

16 серпня 2011 року Всеукраїнська благодійна організація «Фонд допомоги нотаріусам» http://www.fond.notariat.org.ua/ була зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації № 1120 від 01.06.2011 р.).

Метою Фонду є благодійна діяльність, спрямована на допомогу всім членам Палати, а також сприяння розвитку нотаріальної діяльності та підвищення престижу професії нотаріуса. Фонд надаватиме не лише благодійну матеріальну допомоги нотаріусам-членам НПУ у разі стихійних лих, нещасних випадків, тяжких захворювань чи інших негараздів з нотаріусами та членами їхніх сімей, але й благодійну методичну, наукову, організаційну та іншу матеріальну та нематеріальну допомогу у здійсненні ними нотаріальної діяльності.

Благодійна допомога Фондом надається членам НПУ, а також членам їх сімей першого ступеня споріднення, які сплачують членські внески, дітям-сиротам членів НПУ, пенсіонерам та інвалідам з числа членів НПУ.

Благодійна допомога може надаватися:

- у випадках тяжкої хвороби, довготривалої реабілітації після хвороби або смерті члена НПУ;
- у разі завдання збитків або іншої шкоди членам НПУ у випадку стихійного лиха (повені, пожежі, землетрусу тощо);
- неповнолітнім дітям членів НПУ, які стали сиротами або напівсирітами;
- пенсіонерам та інвалідам – колишнім нотаріусам;
- шляхом фінансування інших благодійних програм;
- в інших випадках, передбачених Статутом Фонду.

На сьогодні Фонд приділяє велику увагу популяризації благодійництва у сфері нотаріату, заохочуючи до співпраці благодійників, меценатів, спонсорів, а також інших фізичних осіб й організації, яким небайдужа доля нотаріату.

 

Кількість переглядів: 6348
Середа, 19 лютий 2014, 13:06