Оплата онлайн

Шановні відвідувачі та користувачі сайту! Розпочав роботу оновлений сайт Нотаріальної палати України! Звертаємо увагу, що веб-адреса сайту НЕ ЗМІНИЛАСЯ !!! NPU.IN.UA – АКТУАЛЬНА ВЕРСІЯ САЙТУ! OLD.NPU.IN.UA – ПОПЕРЕДНЯ ВЕРСІЯ САЙТУ При переході на актуальну версію сайту - перевірте посилання в адресному рядку http://npu.in.ua    Відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області 28 лютого 2017 року спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області було підведено підсумки роботи державних та приватних нотаріусів Одеської області за 2016 рік, та обговорено результати цільової перевірки Головного територіального управління юстиції в Одеській області з питань дотримання вимог Закону України « Про нотаріат».   Після наради відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області проведено  загальні збори нотаріусів.   На загальних зборах Головою Відділення Левенець Т.П. підведено підсумки роботи за 2016 рік, обговорені питання щодо взаємодії нотаріуса з представниками ЗМІ. Дообрано членів правління Відділення до основного складу. Обрано кандидатури   до складу Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату та до складу Комісії з питань складання іспиту із спадкового права посадовими особами органів місцевого самоврядування, уповноваженими на вчинення нотаріальних дій та розглянуті інші питання.   Після закінчення загальних зборів нотаріусів Одеської області Нотаріальною палатою України  проведено безкоштовний семінар, за рахунок членських внесків до НПУ на тему:    1. «Новели та проблемні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно» —доповідач Лещенко Анатолій Олексійович, заступник директора департаменту — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України   2. «Проблемні питання оформлення спадщини у нотаріальній практиці. Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності» — доповідач Шапченко Марія Іванівна, завідувач Шістнадцятої київської державної нотаріальної контори.Всі учасники семінару отримали сертифікати про підвищення професійного рівня.   Нотаріуси, у яких відсутня заборгованість по сплаті членських внесків, отримали збірник «Єдина нотаріальна практика: методичні рекомендації, правові позиції за 2016 рік».  За інформацією відділення НПУ в Одеській області Експертом від Нотаріальної палати України на VI Всеукраїнському форумі ААУ «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 15 березня 2017 року,  виступить приватний нотаріус Людмила Садихова  В зв‘язку із технічними проблемами та збоями у роботі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, які виникають протягом останніх робочих днів, на численні звернення нотаріусів повідомляємо, що Нотаріальною палатою України отримано інформацію від Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Список зареєстрованих нотаріусів на семінар 16.03.2017, що відбудеться в м. Кропивницькому.

Структура МСЛН

Міжнародний союз нотаріату (UINL) був заснований під назвою Міжнародний союз латинського нотаріату на Першому міжнародному конгресі, який проходив у Буенос-Айресі 2 жовтня 1948 року за ініціативою Колегії нотаріусів цього міста й спочатку об’єднав 19 країн. Статут організації було затверджено на Другому міжнародному конгресі, який проходив у Мадриді 21 жовтня 1950 року.

Юридична адреса Міжнародного союзу нотаріату – Буенос-Айрес (Аргентина), місцезнаходження його Адміністративного секретаріату – Рим (Італія).

На сьогодні Міжнародний союз нотаріату об’єднує нотаріальні корпорації 86 країн.

Структура МСЛН
Згідно зі статтею 5 Статуту Міжнародного союзу нотаріату його органами є:
а) Асамблея нотаріатів-членів
b) Президент
c) Керівна Рада
d) Генеральна Рада
e) Наглядова Фінансова Рада

Комісії та робочі групи Союзу
Континентальні комісії: Комісія у африканських справах (CAAf), Комісія у американських справах (САА), Комісія у азіатських справах (CAAs) та Комісія у європейських справах (САЕ).

Міжконтинентальні комісії: Комісія з міжнародного нотаріального співробітництва, Консультативна комісія, Комісія з тем та конгресів, Комісія з соціальної нотаріальної безпеки, Комісія з нотаріальної деонтології, Комісія з прав людини.

Робочі групи беруть участь у реалізації плану дій Союзу, а саме в сфері надання документів про право власності, партнерства з міжнародними організаціями й обігу нотаріальних актів завдяки світовій нотаріальній мережі.

Кількість переглядів: 4533
Середа, 19 лютий 2014, 16:14