Оплата онлайн

Шановні відвідувачі та користувачі сайту! Розпочав роботу оновлений сайт Нотаріальної палати України! Звертаємо увагу, що веб-адреса сайту НЕ ЗМІНИЛАСЯ !!! NPU.IN.UA – АКТУАЛЬНА ВЕРСІЯ САЙТУ! OLD.NPU.IN.UA – ПОПЕРЕДНЯ ВЕРСІЯ САЙТУ При переході на актуальну версію сайту - перевірте посилання в адресному рядку http://npu.in.ua    Відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області 28 лютого 2017 року спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області було підведено підсумки роботи державних та приватних нотаріусів Одеської області за 2016 рік, та обговорено результати цільової перевірки Головного територіального управління юстиції в Одеській області з питань дотримання вимог Закону України « Про нотаріат».   Після наради відділенням Нотаріальної палати України в Одеській області проведено  загальні збори нотаріусів.   На загальних зборах Головою Відділення Левенець Т.П. підведено підсумки роботи за 2016 рік, обговорені питання щодо взаємодії нотаріуса з представниками ЗМІ. Дообрано членів правління Відділення до основного складу. Обрано кандидатури   до складу Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату та до складу Комісії з питань складання іспиту із спадкового права посадовими особами органів місцевого самоврядування, уповноваженими на вчинення нотаріальних дій та розглянуті інші питання.   Після закінчення загальних зборів нотаріусів Одеської області Нотаріальною палатою України  проведено безкоштовний семінар, за рахунок членських внесків до НПУ на тему:    1. «Новели та проблемні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно» —доповідач Лещенко Анатолій Олексійович, заступник директора департаменту — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України   2. «Проблемні питання оформлення спадщини у нотаріальній практиці. Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності» — доповідач Шапченко Марія Іванівна, завідувач Шістнадцятої київської державної нотаріальної контори.Всі учасники семінару отримали сертифікати про підвищення професійного рівня.   Нотаріуси, у яких відсутня заборгованість по сплаті членських внесків, отримали збірник «Єдина нотаріальна практика: методичні рекомендації, правові позиції за 2016 рік».  За інформацією відділення НПУ в Одеській області Експертом від Нотаріальної палати України на VI Всеукраїнському форумі ААУ «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбудеться 15 березня 2017 року,  виступить приватний нотаріус Людмила Садихова  В зв‘язку із технічними проблемами та збоями у роботі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, які виникають протягом останніх робочих днів, на численні звернення нотаріусів повідомляємо, що Нотаріальною палатою України отримано інформацію від Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Список зареєстрованих нотаріусів на семінар 16.03.2017, що відбудеться в м. Кропивницькому.

Міжнародний нотаріат

Міжнародний союз нотаріату – це міжнародна неурядова організація, яка створена з метою координації та розвитку нотаріальної діяльності у всьому світі, на сьогодні він об’єднує нотаріальні корпорації 86 країн.

Згідно зі Статутом МСЛН метою та видами діяльності Союзу є:
•    поширення та застосування фундаментальних принципів системи нотаріату латинського типу, а також принципів нотаріальної етики;
•    представництво нотаріату в міжнародних організаціях і співпраця з ними;
•    співпраця з національними нотаріатами, членами й не членами Союзу, а також з іншими спорідненими об’єднаннями, у тому числі, з метою поширення нотаріату латинського типу;
•    пропаганда, організація та розвиток професійної підготовки і підтримки наукової роботи в нотаріальній сфері;
•    всебічна підтримка міжнародних конгресів Союзу і сприяння професійним засіданням та заходам, які виходять за межі суто національних.

Союз має велике політичне значення. Його інтереси представлені при ООН, ЮНЕСКО, Гаазькій конференції з міжнародного приватного права, Європейській комісії та Європейському парламенті, Раді Європи, Міжнародному інституті з уніфікації приватного права (ЮНІДРУА) та інших міжнародних організаціях.

Кількість переглядів: 6750
Середа, 19 лютий 2014, 15:59